1XBET regjistrimi – 1xBet Login Sn

1xbet regjistrimi

Vetëm ndiqni nga afër çdo përshkruar dhe procesi i regjistrimit nuk do të jetë një problem për lojtar!

1XBET Bonus 130 € 

hap 1 - Gjeni një website të vërtetë

Së pari, të marrë një kompjuter ose një smartphone, qoftë që ju përshtatet më të mirë. tani, Përdorni favorite search engine tuaj për të gjetur faqen zyrtare 1xBet Senegal. Në qoftë se ju vetë Android, është e preferueshme për të përdorur Google si motor kërkimi kryesore në internet. Pasi të keni gjetur lidhjen e dëshiruar, klikoni mbi. Sigurohuni që ju të hyjë në faqen e internetit e saktë, sepse ka shumë kompani mashtrimit gati të shkojnë keq.

1XBET vizitoni faqen e internetit 

hap 2 - 1xbet Regjistrohu

atëherë, të ndjehen të lirë për të klikoni në këtë buton menjëherë. Pasi të keni bërë, një dritare e re do të hapet. Një dritare e re "Regjistrimi" hapet me shumë fusha. Në këndin e sipërm të majtë, ju do të gjeni në vijim - Regjistrohu sot dhe të marrë një bonus MENJËHERË!

Kod promovues: 1x_107500
shpërblim: 200%

dikur, ju keni arritur për të hapur faqen zyrtare. Trouvez le bouton « Inscription » – un gros bouton vert dans le coin supérieur droit, pranë butonin lidhjes 1xBet. Në vendin e Paris, shkëmbejnë bonus dhe të tërhequr paratë, ju duhet të krijoni një llogari personale.

Bonus Mirëseardhje
Kopjoni!

Fusha me një flamur. këtu, ju duhet të zgjidhni vendin tuaj dhe të hyjë në telefonin tuaj celular. emër. thjesht, shkruani emrin tuaj në këtë fushë. fjalëkalim. Mendoni për një fjalëkalim të fortë, që përmban shkronja dhe numra. Mos jepni fjalëkalimin tuaj për të gjithë, ju mund të humbni llogarinë tuaj. Shkruani kodin promovuese. Në këtë fushë, zgjidhni monedhën tuaj të preferuar nga lista dropdown.

dikur, ju keni përfunduar të hyjnë gjithë informacionin e kërkuar. kontrolloni të dyfishtë që të gjithë kanë hyrë në mënyrë korrekte, dhe shtyp butonin e madhe e gjelbër "Save". Ju gjithashtu mund të përdorni versionin celular.

Kjo do të thotë që ju do të merrni një bonus pas regjistrimit për 1xbet, ju mund të përpiquni të shërohen. Tani plotësoni me kujdes në formularin e regjistrimit. Mos harroni se ajo është më mirë për të tipit të dhëna të vërteta. Nëse ju shkruani një emër të rremë dhe mbiemri, ju mund të keni probleme tërheqjen e parave dhe llogari rrjedhëse.

1XBET vizitoni faqen e internetit 

hap 3 - 1xbet Regjistrohu sukses

Shtypni butonin Home 1xBet, në qoftë se ju nuk jeni në faqen kryesore ose vetëm, Looking 1xBet butonin login në menynë ose në këndin e sipërm të djathtë. 1xbet një hyrje dhe një fjalëkalim do të caktohet automatikisht për ju

kujdes, para se ta klikoni butonin rekord 1xBet, ajo është e mirë për të lexuar Termat dhe Kushtet e kompanisë. hua ? më në fund, shtyp! Përgëzime, keni krijuar një llogari personale dhe ju tani jeni të lirë për të shtypni butonin Lidhu 1xBet Senegal.

hap 4 - Log 1xbet

Në një dritare popup, shkruani adresën tuaj e-mail ose ID regjistruar (1xbet login) dhe fjalëkalimin tuaj në fushën e mëposhtme. Cochez la case « Remember me » si vous souhaitez que votre moteur de recherche retienne les informations saisies. kështu, gjatë procesit të lidhjes së 1xBet, ju nuk do të duhet të ri-hyjnë.

1XBET vizitoni faqen e internetit 

Si s & rsquo; regjistrohen dhe pretendojnë 1xbet tuaj bonus

ndryshe, klikoni butonin “rekord” në këndin e sipërm të djathtë të faqes së internetit për të shfaqur një popup me 4 Opsionet & rsquo; e regjistrimit, Dont 2 sipër. C & rsquo; është procesi përfshirë me metoden e & rsquo; regjistrimi

 • Regjistrohu në një klik
 • Zgjidhni vendin tuaj
 • Zgjidh monedhën tuaj
 • Shkruani kodin Promo
 • Klikoni butonin Save

1XBET Bonus 130 € 

O & rsquo; Regjistri 1xbet është shumë e thjeshtë. Kur të mbërrini në faqen e & rsquo; pritjes, ju do të gjeni një formë të & rsquo; mbishkrim në të djathtë që ju lejon të regjistroheni në 1xbet dy mënyra. Regjistrimi Regjistrimi Quick dhe 1xbet 1xbet bazuar numrat e telefonit.

Ky informacion i ri mund të përdoret për t'u lidhur me llogarinë tuaj dhe për të ndryshuar profilin tuaj më vonë. Ju tani mund të ruani & rsquo; të holla dhe të fillojnë të bast.

Dritarja në vijim paraqitet duke treguar numrin tuaj të llogarisë dhe fjalëkalimin. Ka disa opsione për të kursyer faqet si se & rsquo; image, dërgoni detajet e formën tuaj e krijuar rishtazi të llogarisë e-mail ose të regjistrohen si fotografi.

1xBet Subscribe me e-mail

Nigeria Futni numrin tuaj të telefonit në fushën numrin e telefonit

Zgjidh monedhën tuaj.

Krijo një fjalëkalim dhe ta përsërisë atë në fushë të përshtatshme për të konfirmuar saktësinë e saj.

1XBET vizitoni faqen e internetit 

Shkruani adresën tuaj e-mail në fushën email.

 • Shkruani emrin tuaj të parë dhe të fundit në fushat përkatëse.
 • Shkruani kodin Promo.
 • Klikoni butonin reCAPTCHA ta konfirmoj që ju don & rsquo; nuk kanë spamit, pastaj klikoni butonin Save.
 • Kontrolloni email tuaj, pastaj kliko butonin ose lidhjen në email d & rsquo; aktivizimin për të bërë llogarinë tuaj operativ.
 • Subscribe via rrjeteve sociale
 • Kliko rrjetin social butonin e rrjetit që dëshironi të ruani.
 • Bëni d & rsquo; të jetë i lidhur me llogarinë social networking ju doni të regjistroheni.
 • Kliko n & rsquo; çdo buton rrjet social ose Lidhje kërkuar & rsquo; lejen për të luajtur kazino 1xbet.
 • Regjistrimi numrin e telefonit

1XBET Bonus 130 € 

Nigeria Futni numrin tuaj të telefonit në fushën numrin e telefonit.

 • Gjithashtu zgjidhni monedhën tuaj (në këtë rast, Naira).
 • Klikoni butonin Ruaj dhe të shkojnë në ku ju keni ruajtur paratë dhe të fillojnë të bast.
 • Qu & rsquo; ai është në kufirin e basteve? Nëse ju preferoni për të luajtur në USD, duke kërkuar për një nivel të wagering 0,25 $. 1xbet pranojnë metoda të ndryshme të pagesës për të financuar llogarinë tuaj.

C & rsquo; i keni përfunduar 1xbet regjistrimit tuaj. Ju mund të vazhdojë për të financuar llogarinë tuaj tani. Për të pretendojnë bonus tuaj, të bëjë depozitimin tuaj. Pjesa në vijim shpjegon kërkesat.

Një kategori e Paris, ku ju mund të vendos Paris

Ja një përmbledhje e shpejtë nga kategoritë kryesore të Parisit në dispozicion kështu që ju mund të vendos Paris gjatë regjistrimit të 1xbet.

1xBet Virtual Sport

Për ata që duan për të marrë rezultate të menjëhershme për në Paris tyre, Lajm i mirë është se 1xbet siguron virtuale sportive të klasit botëror që ju mund të bast në mënyrë që në vendin e Paris dhe për të marrë rezultate në një kohë të shkurtër.

1XBET Bonus 130 € 

sportiv

sipas planit, ju mund të vendosni sportive Paris në 1xbet. Nuk janë gati 100 sporte të ndryshme ju mund të vendos Paris duke përdorur platformën. pishinë Football, çdo sport ju mund të mendoni janë diskutuar në mënyrë të drejtë.